Microsoft і SAP оголосили про створення інтегрованого сервісу в галузі хмарних технологій


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

28 листопада Microsoft оголосила про створення пропозиції для бізнес-клієнтів, розробленої спільно з компанією SAP. Так, хмарний сервіс SAP HANA Enterprise Cloud буде інтегрований з Microsoft Azure, що дозволить використати переваги обох платформ. Сама Microsoft збирається впровадити SAP S/4hana Central Finance на Azure в структуру своїх внутрішніх бізнес-процесів, а SAP перенесе в сервіс понад десять ключових бізнес-систем. У такий спосіб буде досягнуте ефективніше ведення фінансової звітності й прискорення прийняття рішень.

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла зазначив:

Microsoft і SAP впроваджують продукти один одного, щоб не лише управляти своїми внутрішніми процесами, але й розширювати можливості наших корпоративних клієнтів, дозволяючи запускати критично важливі додатки і витримувати робочі навантаження за допомогою SAP S/4hana на Azure.

SAP і Microsoft вважають, що їх пропозиція допоможе компаніям-клієнтам зберегти конкурентоспроможність в умовах стрімкого поширення цифрових технологій. Необхідність подібних змін підтверджує нещодавнє дослідження Gartner.

Біл МакДермотт, генеральний директор SAP, так прокоментував повідомлення:

Ми виводимо нашу співпрацю на новий рівень, завдяки можливості використати SAP S/4hana в середовищі Microsoft Azure. Найбільші компанії світу довіряють Microsoft і SAP. Разом ми допоможемо підприємствам стати лідерами у світі, що швидко розвивається й орієнтований на клієнтів.

Серед корпоративних клієнтів і SAP, і Microsoft є такі великі компанії, як Coca-Cola, Columbia Sportswear, Coats і Costco Wholesale Corp.

Джерело: прес-центр Microsoft

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *