У новій версії Adobe Photoshop можна буде виділяти об’єкти одним кліком


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

В понеділок, 27 листопада, Adobe опублікувала відео, в якому представила нову функцію для майбутньої версії Photoshop CC. Функція “Select Subject” спрощує процес виділення з фону об’єктів – людей, тварин, – використовуючи можливості ШІ платформи Sensei. Замість клопіткої роботи з інструментами на зразок “ласо” користувач зможе виділяти ключові постаті на фото одним кликом.

Деякі деталі все ж не розпізнаються як частина об’єкту, проте вже в цьому виді інструмент здатний значно полегшити і спростити роботу із зображеннями. А оскільки функція використовує машинне навчання, можна чекати, що ці недоліки з часом згладяться.

Подібне рішення вже реалізоване у безлічі плагінів, наприклад, в Akvis SmartMask або Fluid Mask, які сумісні з Adobe Photoshop. Проте функція “Select Subject” стане частиною PS, після чого відпаде необхідність переплачувати за сторонні додаткові інструменти.

Adobe доки не назвала дату виходу нової версії програми, проте скриншоти програми на відео дозволяють припустити, що це станеться в 2018 році.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *