Google наділила ШІ інстинктом самозбереження


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Комплексні алгоритми глибокого навчання вже уміють імітувати дуже складні поведінкові навички. Проте для повного освоєння потрібно їх багатократне повторення з супутніми перезавантаженнями середовища навчання. Такі перезавантаження – завдання нетривіальне, тому процес навчання часто вимагає повноцінної участі людини.

Команді Google Brain разом з групами учених з університету Кембриджа, інституту Макса Планка і Каліфорнійського університету у Беркли вдалося розробити нові алгоритми, що звільняють людей від цієї монотонної роботи.

https://youtu.be/- WTlZFN07I

Роботизована інтуїція

Дослідниками була зроблена спроба навчити ШІ класифікувати усі дії, що піддаються перезавантаженню, як безпечні. Це створило основу для розробки так званих політик “форвард” і ” ресет”. Конкуруючі алгоритми з успіхом підказують ШІ, чи буде його наступна дія безповоротньою (наприклад, зайвий крок приведе до падіння зі скелі), і коли слід зупинитися. Таким чином роботи набирають досвід методом проб і помилок, “пізнаючи” все більше дій, придатних для навчання.

За прогнозами учених, навчання машин плануванню своїх дій допоможе істотно прискорити тестування складних алгоритмів в реальному житті (наприклад, автомобільних систем автопілотування), а також підвищити надійність і безпеку подібних експериментів.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *