В Android 8.1 виправлять емодзи бургера і пива


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У бета-версії Android 8.1 для розробників Google виправила помилку з розташуванням сиру в емодзи бургера. На помилку вказав наприкінці жовтня письменник Томас Бекдал у своєму твіттері, опублікувавши дві картинки з різними версіями бургерів – від Apple і від Google.

Того ж дня CEO Google Сундар Пічаї заявив: якщо громадськість визначиться з правильним варіантом, то команда розробників усе залишить і найближчого понеділка займеться цим.

До речі, емодзи Google з кухлем пива і сиром також були далекі від ідеалу, але в наступній версії Android виправлять  їх так само.

Зауважимо, що емодзи може бути не лише графічною мовою, яка доповнює або замінює текстові повідомлення. Є спеціальна утиліта, що кодує дані за допомогою емодзи – ми нещодавно розбирали цей інструмент і аналізували його ефективність.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *