Apple виправила вразливість у macOS High Sierra, що дозволяла отримати права суперкористувача


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Apple працювала оперативно, випустивши виправлення виявленого у macOS High Sierra бага вже наступного дня. Патч з ідентифікатором 2017-001 доступний на панелі Updates у магазині додатків Mac App Store. Після його установки версія ОС отримає значення 17В1002.

Що за вразливість?

Лемі Орхан Ергін 28 листопада повідомив у своєму твіттері, що знайшов уразливість, яка дозволяє будь-якій людині, у якої є фізичний доступ до комп’ютера під управлінням macOS High Sierra, отримати права root- користувача.

Реакція Apple

У своєму офіційному прес-релізі компанія Apple зазначила:

Безпека є одним з головних пріоритетів для кожного продукту Apple. Коли наші фахівці дізналися про виявлену проблему, вони відразу ж почали роботу над оновленням, яке закрило б діру в системі безпеки. Оновлення вже доступне для скачування. Пізніше воно також буде в автоматичному режимі встановлено на всіх системах під управлінням macOS High Sierra.

Нам дуже прикро через помилку, якої ми припустилися, щиро просимо вибачення в усіх користувачів Mac. Наші клієнти заслуговують тільки кращого. Ми перевіримо всі процеси розробки, щоб запобігти можливості повторення подібних ситуацій у майбутньому.

Джерело: AppleInsider

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *