Google активувала секретний фото-чіп смартфона Pixel 2 в новій беті Android 8.1


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Незабаром після анонсування смартфону Pixel 2 Google здивувала усіх, розкривши, що у телефону є секретний фото-чіп, який ще не був активований. Google включила його тільки в останній (і фінальній) бета-версії Android 8.1.

Pixel Visual Core – перший чіп, розроблений компанією Google, хоча і при деякій підтримці з боку Intel. Восьмиядерний процесор призначений для прискорення низькорівневої обробки фотографій на програмному рівні. Наприклад, при використанні HDR+ або штучного інтелекту.

Технічні деталі

Уперше Google заявила про бажання створити власну SoC (систему на кристалі) ще два роки тому. За даними The Information, це було пов’язано з бажанням компанії розробити власний чіп для камери. Також стверджувалося, що компанія шукала можливості робити власні допоміжні процесори і чіпи для застосування в доповненій і віртуальній реальності. Якщо це правда, то нам зараз представили лише першу з багатьох розробок Google.

Активований чіп справляється з HDR+ фотографіями “в п’ять разів швидше” за традиційний процесор, яким у випадку з Pixel 2 є Snapdragon 835. Враховуючи, що технологія HDR+ вже і так досить швидко працює на Pixel 2, Google швидше за все застосує додаткові обчислювальні потужності для подальшого поліпшення якості фотографій.

Як спробувати?

Важливо відмітити, що сторонні розробники також зможуть використати переваги Visual Core. У теорії це означає, що ваші фотографії, зроблені через додатки Instagram, Facebook або Snapchat, виглядатимуть так, як якби вони були зроблені через нативний фото-додаток.

Для цього розробникам необхідно забезпечити підтримку Google API для камери у своїх додатках. І в поточному релізі, мабуть, для активації процесора треба включити режим розробника.

Якщо ви розробник або просто сміливий експериментатор, то ви можете спробувати все самі, підписавшись на Android Beta Program чи встановивши образи системи вручну. Стандартні умови бета-версії в силі, так що встановлюйте на свій страх і ризик. Усім іншим доведеться почекати офіційного релізу Android 8.1, запланованого на грудень.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *