MIT представив нову супершвидку технологію 3d-друку


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Є багато причин, через які 3d-принтери не набули повсюдного поширення серед “обивателів”. Одна з них – низька швидкість друку. А як зауважує сучасний письменник Пауло Коельо, “чекати – це найважче”.

Випереджаючи час

Команда інженерів з MIT представила новий 3d-принтер, що друкує до 10 разів швидше за наявні комерційні аналоги. Згідно зі звітом про дослідження, об’єкти, на виготовлення яких витрачалась година, тепер друкуються за хвилини. Нова система набула назви FastFFF (прискорене моделювання методом пошарового наплавлення), побудована на тій самій технології, що використовується у більшості 3d-принтерів. Учені MIT буквально підкрутили дві гайки друкуючої голівки, забезпечивши її посиленою “хваткою” плавкого пластика і оновленим лазером, що дозволило значно підвищити продуктивність порівняно з традиційними моделями притискних валиків.

Професор Джон Харт, який брав участь у створенні нової технології, зауважує, що компанія ще не прийняла остаточного рішення щодо способів її впровадження. Він наголосив, що в даному випадку є два варіанти розвитку: створити нові машини і продавати їх окремо або вбудовувати нову технологію в наявні пристрої.

Також професор згадав, що перед винахідниками стоїть ще одна важлива проблема: через швидкість лазера пластикові шари можуть не встигати затвердіти. У зв’язку з цим вченим належить також удосконалити способи пошарового охолодження.

Нагадаємо, що на початку листопада група вчених з Університету Мічігану вже зробила спробу прискорити 3d-друк за допомогою навчання алгоритму підлаштовуватися під посилені вібрації принтера під час створення деталей.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *