Huawei представила конкурента Apple Face ID


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На презентації нового телефону Honor V10 компанія Huawei анонсувала головного конкурента камери True Depth від Apple.

Конкурент Face ID

Китайський аналог також використовує комбінацію інфрачервоних датчиків і проекторів для створення 3d-карти обличчя користувача. Головною ж відмінністю є кількість точок захоплення – їх в технології Huawei буде близько 300 тис., що в 10 разів перевищує число використовуваних точок у Face ID від Apple. Для побудови моделі знадобиться близько 10 сек.

Зазначимо, що це не перша спроба китайців обіграти Apple на їх же полі. Частково їм вдалося це у випадку з Mate S, який запам’ятався як перший смартфон із технологією розпізнавання ступеня натиснення на екран, подібної 3d Touch. Причому перші iPhone із 3d Touch, а саме iPhone 6s та iPhone 6s Plus, вийшли істотно пізніше.

Huawei заявляє, що технологія розпізнавання особи доволі безпечна і може використовуватися для здійснення платежів. Вона майже так само швидка, як і вже використовувана технологія сенсорів відбитків пальців. Час, який потрібний буде системі для ідентифікації власника, становить усього 0,4 сек.

Анімодзі від Huawei

Китайці також повідомили, що їх тривимірні емодзі на порядок вище анімодзі, представлені Apple. Вони здатні не лише передавати емоції, але й розпізнавати, показує користувач язика чи ні.

Дата виходу технології

Єдине, про що не сказали на презентації – дата виходу продукту на ринок. Команда Honor показала систему, не згадавши, які саме телефони її використовуватимуть. Це було лише анонсом нової технології, щоб показати всю серйозність намірів Huawei наздогнати й обігнати Apple в найближчому майбутньому.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *