Amazon анонсувала запуск інстансів i3.metal із прямим доступом до “заліза”


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На конференції, що проходила в AWS re:Invent, компанія Amazon повідомила про запуск нового виду EC2- інстансів – i3.metal.

Багато користувачів вже тривалий час потребували особливого виду інстансів, який би дозволяв їм отримувати доступ до 100 % ресурсів “заліза”. Також вони хотіли б запускати стек віртуалізації безпосередньо в хмарах AWS, що давало б їм більший контроль над виділеними хмарними серверами.

На додаток до бажаної зручності контролю ресурсів є додатки, що використовують низькорівневі апаратні функції, наприклад, Intel VT. Ці функції не завжди доступні або повністю підтримуються у віртуалізованих середовищах. Крім того, деякі застосування не ліцензовані для запуску в такого роду середовищах і призначені безпосередньо для використання на реальних машинах.

i3.metal – перший інстанс у сімействі EC2, що об’єднує всі переваги роботи з хмарою і прямий доступ операційної системи до “заліза” виділеного сервера. Інстанс надає доступ до наступних елементів системи:

  • ЦП – два процесори Intel Xeon E5 – 2686 v4 c тактовою частотою 2,3 ГГц із 72 логічними процесорами;
  • Пам’ять – 512 ГБ;
  • SSD – 15,2 ТБ NVMe пам’яті;
  • Мережа – 25-гігабітна мережа ENA.

Новий вид інстансів знаходиться у відкритому превью-доступі. Проте всім розробникам, хто бажає випробувати його у дії, необхідно подати заявку на участь у тестуванні.

Джерело: AWS News

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *