Microsoft випустила браузер Edge для мобільних систем Android та iOS


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У жовтні 2017 року Microsoft випустила бета-версії веб-браузера Edge для мобільних систем Android та iOS. Для отримання доступу до тестування людям необхідно було подати заявку.

Сьогодні мобільна версія Edge стала доступною кожному, але все ще для обмеженого списку країн. Серед них США, Китай, Франція, Велика Британія (для обох мобільних систем), Австралія, Канада та Індія (тільки Android-версія). Microsoft обіцяє розширити ринок збуту в найближчому майбутньому.

У чому полягає відмінність від інших браузерів?

Edge буде корисним, передусім для тих користувачів, хто хоче продовжити перегляд сторінок, відкритих з телефону, на своєму ПК з Windows 10. Саме функція “Продовжити на ПК” є основною “фішкою” веб-браузера від Microsoft. Крім усіх функцій, доступних з превью-версії, були додані ще дві нові. Перша – міграція паролів. Усі збережені в мобільній версії паролі тепер доступні також у десктопному браузері Edge. Друга – багатьма улюблена темна тема браузера.

Чого бракує?

На жаль, Microsoft, як і раніше, не додала синхронізацію вкладок в Edge для мобільних пристроїв, тому дотепер немає можливості ділитися вкладками або історією між ПК і телефоном. Упровадження цих функцій є в планах компанії, але не варто чекати на їх появу до наступного року.

Установка

Новий браузер доступний для скачування в App Store і Play Store.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *