Amazon представила сервіс для перекладу в режимі реального часу Translate


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На конференції AWS re:Invent був представлений онлайн-сервіс для перекладу Amazon Translate, що використовує технології машинного навчання.

Робота перекладача будується на нейромережах, навчених перекладу між мовними парами. Спочатку кодувальник “читає” пропозицію на початковій мові і створює його абстрактне представлення. Потім включається декодуючий компонент, що формулює семантичне представлення, використовуване для перекладу тексту на цільову мову.

Перекладач можна використати для звичайного перегону текстів між двома мовами або ж спільно з іншими сервісами AWS. Можливі наступні сценарії:

  • Amazon Polly: перетворення перекладеного з іноземної мови тексту в мову.
  • Amazon S3: переклад документів, що зберігаються в репозиторіях, на будь-яку з підтримуваних мов.
  • AWS Elasticsearch: створення мультимовного пошуку.
  • Amazon Lex: створення чатботів з функцією перекладу, підтримуючих текст і мову.
  • AWS Lambda: включення локалізації для динамічного контенту сайту.

Джерело: Блог AWS

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *