Reuters збирає новини з Twitter за допомогою штучного інтелекту


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Новинне агентство Reuters і Alibaba представили Tracer – штучний інтелект, який щодня самостійно аналізує мільйони твітів, витягає з них реальні інфоприводи і розсилає по усій редакції, забезпечуючи повідомлення заголовками.

Половину початкових даних ШІ відбирає сам, випадковим чином, уся інша робота ведеться по зібраній журналістами базі твітерів. Tracer визначає подію, його тему, час і місце, “розкручує” кожну потенційну новину до джерела, найпершого твіта, щоб переконатися, що це не фейк, потім проводить додаткову перевірку з використанням баз “фейковых ЗМІ” ніби National Reports.

Агентство Reuters вже впровадило Tracer в роботу редакції. Програма відсіває як “шум” близько 80% інформації, іншу кластеризує, сортуючи по різних типах новинних подій.

Джерело: MIT Technology Review

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *