Google повністю перейшла на використання поновлюваної енергії


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Google оголосила про повний перехід на поновлювані джерела енергії, серед яких вітряки і сонячні батареї.

Усі приміщення компанії, в тому числі два дата-центри, тепер повністю забезпечуються енергією з поновлюваних джерел. Кілька днів тому Google підписала контракти на використання трьох вітряних станцій, що дало змогу довести потужності, які надавалися їй, до 3 гігават. Це дозволило Google збільшити відрив від найближчого конкурента в особі Amazon за кількістю споживання поновлюваної енергії. У листопаді 2016 року показники були такими:

Компанія вже вложила понад $3,5 млрд у проекти і джерела поновлюваної енергії. Дві третини від цієї суми витрачені в США. Google почала активно вкладатися у вітряні станції і сонячні батареї ще в 2010 році. Основним чинником такого рішення стало здешевлення енергії з альтернативних джерел на 60-80 %. У 2016 році Google вже брала участь у 20 проектах поновлюваної енергії.

Джерело: Electrek

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *