Google знову запрошує відвідати село Санта-Клауса


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Вже протягом 13 років Google відкриває село Санта-Клауса для найменших користувачів. Щодня в ньому з’являються нові ігри і розваги. З їх допомогою можна без особливого напруження поліпшити навички програмування, створити оригінальні витвори мистецтва, поглибити свої знання з географії, вивчити щось нове про ІІ і машинне навчання.

Для вчителів доступні додаткові матеріали, які вони можуть використати на уроках. З їх допомогою школярі легко зрозуміють фундаментальні засади програмування.

Що нового в 2017 році?

Цього року Google додала до Android-додатка заходів нову функцію, за допомогою якої можна мандрувати світом, дивитися різні пам’ятки і зафіксувати їх для своєї колекції. Нові ігри також допоможуть зрозуміти засади ІІ та машинного навчання.

24 грудня можна буде не лише в прямому ефірі постежити за кругосвітньою подорожжю старого в червоному вбранні, але й вивчити традиції святкування Різдва в різних культурах і країнах. Детальну інформацію про всі доступні ігри і сервіси можна отримати на офіційній сторінці заходів.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *