Facebook почала тестування нового виду капчі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Facebook почала тестування нового виду капчі, яка при реєстрації нового аккаунта в соціальній мережі вимагає завантажити фотографію користувача. Це необхідно, щоб довести, що новостворюваний обліковий запис не буде фейковою сторінкою і точно належатиме новій людині.

Крім цього, система вимагає підтвердити реальність користувача і при відправці запиту на додавання в друзі, і при зміні налаштувань Facebook.

Для чого потрібна нова система?

В інтерв’ю виданню Wired представник Facebook підтвердив, що в компанії активно ведуться роботи над новим видом капчі. Він також повідомив, що подібна перевірка фотографій має метою допомогти відстежувати підозрілу активність у різних місцях соцмережі.

Нова система повністю автоматизована, використовує розпізнавання осіб, а також здатна визначати унікальність фотографій. Це означає, що боти не зможуть просто брати випадкові фотографії людей з мережі або Facebook для проходження аутентифікації на сайті. Однак точні деталі системи дотепер не повідомляються.

Інші проекти Facebook

Facebook не вперше за останні декілька тижнів вводить системи захисту соцмережі, які ґрунтуються на фотографіях користувачів. Так, на початку листопада 2017 року компанія почала тестування пілотного проекту в Австралії  з обмеження поширення  у соцмережі фотографій, на яких зображено голих користувачів. Facebook просить жертв порномести надсилати подібні знімки на хешування, яке і заборонить завантажувати копії відвертих фото.

Попри те, що спочатку повідомлялося про повну автоматизацію цієї системи, пізніше компанія визнала, що для хешування фотографій буде виділений спеціальний співробітник Facebook. Проте у своїй заяві компанія завірила, що жодна копія голих фотографій не буде збережена на її серверах.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *