Нова IDE GoLand 2017.3 від JetBrains вийшла у світ


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У грудні 2016 року компанія JetBrains анонсувала середовище програмування для мови Go на основі платформи IntelliJ. Розробка набула кодової назви Gogland. Названа вона була на честь острова Гогланд у Фінській затоці.

Від Gogland до GoLand

У жовтні 2017 року в JetBrains вирішили провести загальне голосування і вибрати нове, офіційне, ім’я для IDE. Після закінчення етапу виборів розробники вирішили назвати середовище розробки відповідно до найпопулярнішого варіанта – GoLand. І, нарешті, офіційна версія GoLand 2017.3 виходить у світ.

Плюси GoLand

Якщо Ви вже знайомі з IntelliJ IDEA Ultimate, то всіма можливостями нової IDE можна скористатися прямо в ній, встановивши спеціальний плагін. Основним завданням GoLand розробники бачать надання такого ж рівня комфорту роботи і програмування на мові Go, який PyCharm забезпечує для Python, а IntelliJ IDEA – для Java. У GoLand на Вас чекають автодоповнення коду, миттєві інспекції, а також швидкі виправлення і зручна навігація за кодом.

Крім основних “фішок” продуктів на платформі IntelliJ є вбудовані засоби запуску тестів, аналіз покриття коду тестами і відладник. Не забули розробники і про підтримку Git, Docker, баз даних, термінал і багато інших корисних інструментів. GoLand повноцінно підтримує фронтенд-розробку і вміє працювати з JavaScript, TypeScript, React, Vue.js, Angular та іншими веб-технологіями. Повний список функцій доступний на офіційному сайті IDE.

Установка

Так само як й інші десктопні продукти компанії, GoLand поширюється за підпискою для організацій і фізичних осіб, із щомісячною або щорічною оплатою. IDE для Go-розробки також входить до пакета All Products разом з іншими IDE і .NET-інструментами від JetBrains.

Для студентів, викладачів і розробників некомерційних проектів з відкритим початковим кодом GoLand доступний безкоштовно. Список цін і подання заявки на платну версію доступні на сторінці Buy сайту компанії. Також є можливість протягом 30 днів абсолютно безкоштовно протестувати IDE у дії.

“GoLand 2017.3 – це тільки початок”

Розробники JetBrains також звертаються до всіх користувачів їх продуктів:

Незважаючи на довгий номер версії – GoLand 2017.3 – це тільки початок. Ми вдосконалюватимемо всі системи й аспекти IDE, включаючи інспекції, рефакторинги, відладник та інші. Якщо Ви знаєте, який фічі не “хапає”, або раптом наштовхнетеся на баг, відразу пишіть до нашого трекера чи в твіттер @GoLandIDE.

Джерело: блог GoLand

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *