Відбувся реліз IDE RubyMine 2017.3 від JetBrains


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

WSL

У новій версії з’явилася підтримка Windows Bash, а також є можливість установки WSL.

Рефакторинг

Зміни торкнулися також рефакторингу. У новій версії IDE можна витягати методи прямо у розділи private чи protected.

RuboCop

Зазнав зміни RuboCop. Тепер користувач може не лише зробити автокорекцію всього файлу, але й створити особливий cop department або offence class. Більше того, RubyMine 2017.3 підтримує призначені для користувача конфігурації rubocop.yml, що робить редагування коду ще зручнішим.

Стиль коду

Допрацьовано управління стилем коду – додали можливість індентувати приватні та захищені методи, а також вибирати, навколо яких операторів треба додавати пробіли, а які залишати без змін.

Puppet

Нова версія RubyMine підтримує синтаксиси шаблону EPP. IDE виконує автодоповнення шаблонів і маніфестів та дозволяє перемикатися між ними. Функція Refactor Rename дозволяє перейменовувати змінні й параметри, а інструмент Find Usages – визначати, у яких місцях проекту застосовані  користувацькі шаблони.

Відладник

Відладник набув функцію оцінки Trace to_s, що обмежує час виконання особливо ресурсоємних операцій, економлячи час користувача на відладку програми.

REST-клієнт

Ще одним нововведенням RubyMine 2017.3 стала можливість тестувати API в IDE. Для цього треба написати HTTP-запити у файлі .http і запустити їх іконками на бічній колонці.

JavaScript

Були допрацьовані функції автозавершення коду і виведення інформації для стандартних об’єктів, методів і Web API JavaScript.

Поліпшена робота з CSS: завдяки новим варіантам закінчень коду для значень з властивостями transform, transition і pointer - events підвищилася точність роботи функції автозавершення коду для властивостей і значень CSS.

Контроль версій

Вдосконалена система контролю версій: так, до функції перегляду подій додана дія Interactively Rebase from Here, що дозволяє підбирати, редагувати, пропускати, стискати, переформулювати код і фіксувати його зміни. Зберігаються налаштування кожної області робочого простору: відкриті файли, поточну конфігурацію і всі контрольні точки. Також IDE показує файли, які були змінені коммітом злиття, навіть якщо вони відрізняються від спільного батька.

Інструменти баз даних

Доопрацюванню піддалися бази даних: вузли схем у дереві бази даних були замінені функцією в контекстному меню, що показує кількість схем, які відображаються на дереві в певний момент часу. Для створення DDL-скриптів тепер можна використати SQL-генератор. Крім того, були поліпшені інструменти роботи із SSH.

Інші нововведення RubyMine 2017.3

 Підтримка Ruby 2.5, Gems.rb, Docker Compose v3, Cucumber Expressions, поліпшений Markdown, можливість перейменування файлів із вкладок, згортання багаторядкових контейнерівпропозиції установки gem ‘ів у повідомленнях трасування стека, а також вбудовану функцію установки Bundler через меню “Інструменти”.

Джерело: блог RubyMine

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *