Microsoft протестує дві нові функції Windows 10


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У листі, розісланому всім учасникам програми попередньої оцінки Windows, Windows Insiders Program (WIP), виконавчий віце-президент групи Windows and Devices Террі Майерсон повідомив про початок тестування двох нових функцій для Windows 10 Redstone 4.

Redstone 4 – це кодове ім’я для наступного масштабного оновлення Windows 10, яке, як очікується, буде випущене у березні 2018 року. Тестовані функції набули попередніх назв Timeline і Sets. Вони вносять істотні зміни до інтерфейсу Windows і якісно змінюють взаємодію користувачів з ОС і файлами.

Windows Timeline

Windows Timeline – модифікація віртуальних робочих столів Windows Task View, представлених у Windows 10. Вони, у свою чергу, стали альтернативою класичному інтерфейсу ALT+TAB, що надає поліпшеного вигляду відкритим вікнам. Windows Timeline розширює Task View за вертикальною шкалою, надаючи можливість побачити як поточні вікна, так і відкриті раніше.

Теоретично це повинно полегшити користувачам навігацію відкритими файлами, сайтами або додатками, з якими відбувалася взаємодія раніше. Подробиць про нову функцію мало, але Майерсон продемонстрував фото її прототипу.

Windows Sets

Функція Windows Sets розширює концепцію вікон додатків, доповнюючи їх вигляд новими вкладками призначеного для користувача інтерфейсу, який активно використовується в сучасних веб-браузерах. З відео, також представленого Майерсоном, стає зрозуміло, що нова функція збирає всі додатки і служби Windows, пов’язані з відкритим вікном, в одному місці. Тепер у кожному додатку при відкритті нової вкладки можна звернутися безпосередньо до Edge, Office, OneNote та інших додатків Microsoft, при цьому не запускаючи окремо новий додаток.

Не всі отримають бета-доступ до цих функцій

Залишається неясним, чи будуть Sets дозволяти іншим додаткам доступ до спільного простору вікон, створюваному Microsoft. Проте з великою часткою вірогідності можна стверджувати, що UWP-сумісні додатки підтримуватимуться.

Майерсон наголосив, що обидві функції поширюватимуться серед учасників WIP найближчими тижнями, але не всі з користувачів отримають до них доступ. Microsoft пояснює це бажанням порівняти різний досвід взаємодії з Windows користувачів з отриманим доступом до нової функції та без нього.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *