Amazon запустила SageMaker, новий сервіс для швидкої розробки моделей машинного навчання


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Машинне навчання сьогодні – невід’ємна частина багатьох стартапів і підприємств. При цьому розробка моделей подібних систем часто забирає багато сил, часу і грошей.

Новий погляд

Як відповідь на цю проблему компанія Amazon розробила сервіс Amazon SageMaker, що дозволяє вченим, розробникам та експертам швидко складати, навчати і розміщувати масштабовані моделі машинного навчання.

Amazon SageMaker складається з трьох головних компонентів:

  • Авторська розробка: підтримка командної оболонки для інтерактивних обчислень Jupyter notebook.
  • Навчання моделі: сервіс для розподілених побудови, навчання і валідації моделі. SageMaker дозволяє як користуватися загальними контрольованими і неконтрольованими алгоритмами і фреймворками навчання, так і створювати власні за допомогою контейнерів Docker. Навчання може розширюватися на десятки екземплярів для підтримки прискореної побудови моделей.
  • Розміщення моделі з кінцевими точками HTTP, що дозволяє отримувати результати в режимі реального часу. Задіяні тут механізми підтримують трафік і дозволяють проводити A/B-тестування одночасно на декількох моделях. Ці кінцеві точки також можуть бути створені за допомогою вбудованих інструментів або з призначених для користувача образів контейнерів Docker.

Кожен із цих компонентів можна використати окремо, що перетворює SageMaker на дуже зручний інструмент для усунення дір у наявних конвейєрах.

Розцінки

Amazon надає користувачам пробний період SageMaker на перші два місяці. Протягом цього часу (щомісяця) у розпорядженні розробника є:

  • 250 годин використання оболонки Jupyter в інстансі t2.medium,
  • 50 годин навчання в m4.xlarge,
  • 125 годин розміщення в інстансі m4.xlarge.

Далі ціна залежить від регіону, із загальним правилом посекундної оплати використовуваного інстанса, погігабайтної оплати сховища і погігабайтної оплати перенесення даних із сервісу і внесення в нього.

Докладну інформацію про використання нового сервісу Ви можете знайти в офіційному блозі AWS.

Джерело: блог Amazon

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *