Китайські вчені розробили 3d-біопринтер для масового виробництва людських тканин


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

За повідомленнями китайського видавництва Xinhua, вченим компанії Regenovo з Піднебесної вдалося створити компактний 3d-біопринтер для масового виробництва тканин людини. Їх розробка набула назви Bio -architect X.

Новий етап розвитку 3d-друку біоматеріалу

За словами представника компанії Сю Міньеня, масове виробництво медичних матеріалів, а також висока якість і безпека надрукованої продукції – саме те, що потрібно для повноцінного клінічного застосування технології біологічного 3d-друку.

На даному етапі розвитку 3d-друк біологічних тканин не має повсюдного поширення. Однією з причин цього є громіздкість наявних прототипів принтерів, які до того ж працюють дуже повільно і друкують тільки один вид тканини.

Особливості Bio-architect X

Bio-architect X має невеликі габарити – 1,6×1,0×1,9 метра. Він оснащений різними соплами, що дозволяють швидко і якісно в заданий період часу друкувати різні види біологічного матеріалу. Маючи модульну конструкцію, принтер здатний підтримувати необхідну температуру в кожному окремому відсіку. Так досягається збереження життєздатності різного роду клітин.

Крім того, принтер має інфрачервоний лазер з точністю сканування до мікрона, який перевіряє якість структури друкованих продуктів під час роботи.

Новий 3d-біопринтер застосовуватиметься в клінічних умовах для друку тканин і органів. Більше того, ці тканини і органи також можуть бути використані для тестування нових видів ліків.

Демонстрація можливостей

Біопринтер був представлений на заході Development of Functional Materials and High – throughput Integrated Biological 3d Printing Technology, що пройшов у Ханчжоу. Для демонстрації його роботи співробітники Regenovo у присутності журналістів і вчених запустили принтер, вже за годину показали надруковану тривимірну модель носового хряща.

Джерело: Xinhuanet

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *