Amazon анонсувала безсерверний сервіс баз даних


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На останній конференції AWS re:Invent компанія Amazon анонсувала випуск нового сервісу баз даних, що спрощує роботу з реляційними БД. Сервіс побудований поверх чинної системи Amazon Aurora і не вимагає безперервної обробки даних.

Безсерверна Aurora

Особливість нової системи Amazon Aurora Serverless полягає в тому, що сховище даних відокремлене від процесу їх обробки. Користувачі цього сервісу платять тільки за обробку даних, коли база даних реально зайнята якоюсь роботою. Зрозуміло, оплату за зберігання даних ніхто не відміняв, але коштує це відносно дешево.

Aurora Serverless пропонує користувачам автоматичне масштабування на вимогу. Замовникам не доведеться займатися резервуванням екземплярів бази даних. Вони платять тільки за використані ресурси процесорів і пам’яті з посекундною тарифікацією. Переведення наявних баз даних на безсерверну версію Aurora, за словами Amazon, відбувається без докладання зусиль.

Коли можна користуватися?

Amazon Web Services планує перевести Aurora Serverless із демонстраційного в робочий режим у два етапи: в першій половині 2018 року – з функціональністю MySQL, і до кінця майбутнього року – PostgreSQL. Отримати ж доступ до превью-версії можна вже сьогодні. Достатньо подати заявку на сайті AWS.

Інші анонси від Amazon

Зазначимо також, що на re:Invent компанія Amazon представила сервіс для перекладу в режимі реального часу Translate і повідомила про запуск інстансів i3.metal з прямим доступом до “заліза”. Крім цього, було анонсовано, що компанія надасть клієнтам AWS доступ до своїх внутрішніх систем машинного навчання.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: serverless статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *