Google представила проект для моніторингу новин за допомогою паперових моделей


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Google запустила голосовий експеримент Paper Signals – це проект із відкритим початковим кодом, у якому за допомогою голосових команд можна управляти паперовими фігурками.

Кожна паперова модель може виконувати свій невеликий набір функцій. Створені декілька фігурок, які дозволяють відстежувати зміни курсу біткойна, отримувати візуальне уявлення про погоду і навіть стежити за запуском ракет NASA. Google розробила ряд сигналів і відкрила код, щоб розробники могли створювати власні варіанти.

Як скласти модель?

Щоб створити паперову модель, Вам знадобиться стартовий комплект. До нього входить контроллер Adafruit, усі необхідні кабелі й невеликий сервопривід, щоб привести фігурку в рух.

Голосові команди активуються за допомогою пристрою зі встановленим Google Assistant. Також знадобиться принтер, канцелярський ніж, клей, олівець і лінійка.

Вартість пакета Google Paper Signals становить $24,95. Усі інструкції доступні на сайті проекту.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *