Django 2.0 вийшов з бети


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

2 грудня команда розробників оголосила про випуск Django 2.0 на сторінці офіційного блогу. Як ми вже писали, альфа-версія була випущена декількома місяцями раніше.

Починаючи з версії 2.0, в Django використовуватиметься семантичне управління версіями. Тепер за кожною LTS- версією слідуватиме великий “x.0” реліз. Наприклад, 2.0, 2.1, 2.2 (LTS), 3.0, 3.1, 3.2 (LTS), і так далі. Це дасть можливість наочно показувати зворотну сумісність випусків.

Однією з великих змін стало припинення підтримки Python 2.7. Таким чином, LTS-випуск 1.11.8 (підтримка здійснюватиметься до квітня 2020 року) став останнім, який використовує другу гілку мови.

Усі зміни детально описані у блозі розробників. Деякі найбільш значущі:

  • Спрощений синтаксис маршрутизації URL. Нова функція django.urls.path () дозволяє описувати шляхи без використання регулярних виразів і “сирих” рядків.
  • Адміністративна панель Django тепер адаптована для відображення на мобільних пристроях.
  • Вираз Window (django.db.models), що дозволяє додавати до запитів оператор OVER.
  • Вбудований веб-сервер отримав підтримку HTTP 1.1.

Ви можете скачати Django 2.0 на офіційному сайті, або встановити за допомогою консольної утиліти pip:

pip install Django==2.0

Розробники фреймворка рекомендують користувачам Django 1.10 переходити на версії 1.11 і 2.0. Інструкція з оновлення наявних додатків доступна на сайті проекту.

Джерело: офіційний блог Django

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *