
Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.
Google повідомила про свої плани з блокування стороннього ПЗ, що використовує ін’єкції коду у браузер Chrome. Найбільше це рішення компанії торкнеться антивірусів та інших програм безпеки, які часто вводять додатковий код у локальний браузерный процес користувача для перехоплення і сканування шкідливих програм, фішингових сторінок та інших загроз.
Згідно з заявами Google, ці зміни проходитимуть у три етапи протягом наступних 14 місяців.
Етап 1
У квітні 2018 року Chrome 66 почне показувати постраждалим від збою користувачам повідомлення з попередженням, що інше ПЗ вводить код у Chrome. Після цього користувачеві буде запропоновано або оновити, або видалити його.
Етап 2
У липні 2018 року Chrome 68 почне блокувати стороннє ПЗ, що намагається зробити ін’єкції коду в процеси Chrome. Якщо це блокування порушує запуск Chrome, то браузер перезапуститься із вже включеною в нього ін’єкцією і знову покаже попередження з пропозицією видалити це ПЗ.
Етап 3
У січні 2019 року Chrome 72 повністю блокуватиме введення коду без попереджень користувача.
Винятки з правил
Представники Google зауважили, що є і винятки з нової політики, прийнятої компанією. У них потрапляє код, підписаний Microsoft, ПЗ для людей з обмеженими можливостями, а також типу IME (Input Method Editor, редактор методу введення).
Майже дві третини користувачів Chrome користуються додатками, які вводять додатковий код у наш браузер. Ці користувачі на 15 % частіше зазнають збоїв у роботі браузера.
Час переходити на нове
Хемілтон також рекомендував розробникам ПЗ актуалізувати свої навички і використати такі сучасні функції Chrome, як розширення браузера або API Native Messaging, а не застарілу практику ін’єкції коду. Він також додав:
Встановленого в наших планах року для повної заборони ін’єкцій коду стороннім ПЗ достатньо, щоб розробники повністю відмовилися від застарілих методів і оновили наявні продукти. Ми також запрошуємо їх протестувати всі нові функції Chrome в його бета-версії.
Зазначимо, що Google Chrome Canary, як і раніше, знаходиться у версії 64-й, а стабільна версія Chrome має 62-й порядковий номер.
Джерело: блог Chromium
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?