Amazon випустила браузерну IDE Cloud9


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Amazon представила AWS Cloud9 – браузерну IDE, що підтримує понад 40 популярних мов програмування, а також має інтеграцію з хмарною інфраструктурою AWS та інструменти для спільної роботи.

Що таке Cloud9?

За своєю суттю, Cloud9 – це оновлена версія c9.io, яку Amazon випустила ще 2016 року. За словами Amazon, нова IDE призначена для написання коду, його запуску і відладки. І усе це в одному місці. Інтерфейс ґрунтується на Ace Editor і оптимізований для роботи з великими файлами із мінімальним запізнюванням.

Особливості Cloud9

Редактор підтримує режим Vim, команди навігації клавіатури і AWS CLI, щоб Ви могли використати всі доступні Вам ресурси хмарного сервісу Amazon. Він також працює з темами Sublime Text і TextMate.

Крім того, Ви зможете запускати нові екземпляри серверної платформи EC2 Linux або віддалено підключатися через SSH до зовнішньої машини. У редакторові є панель для доступу до лямбда-функцій та імпорту їх у локальний робочий простір з метою тестування і відладки безсерверних додатків.

Якщо Ви хочете спільно працювати над написанням коду з членами вашої команди, просто запросіть їх у загальне середовище і працюйте в тандемі. Кожному учасникові виділяється власний курсор. Усе спілкування відбувається в спеціальному вікні чату.

Доступ до Cloud9

Cloud9 безкоштовна для передплатників AWS. Оплата стягується тільки за використання обчислювальних потужностей і зберігання необхідних для Вас даних. Зазначимо, що середовище розробки Amazon стало одним з основних конкурентів оновленого редактора Atom, який також отримав функцію для паралельного програмування, т. зв. Teletype.

Докладно ознайомитися із функціональністю нової браузерной IDE від Amazon можна на офіційній сторінці продукту.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *