Amazon дозволить розробникам аналізувати відео в реальному часі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На попередній конференції AWS re:Invent компанія Amazon повідомила про запуск Amazon Rekognition Video. Новий сервіс працює як для завантажених відеофайлів, так і для потокового відео.

Можливості сервісу

Amazon Rekognition вже має інструменти аналізу статичних зображень і отримання з них відповідних мета-даних. Завдяки відеоверсії сервісу розробники зможуть отримувати інформацію про об’єкти на відео, про дії, що відбуваються, та сцени, зафіксовані у відеофрагментах.

Цим функціональність сервісу не обмежена. Він також навчений визначати людей. Сервіс здатний відстежувати пересування їх через увесь відеофрагмент, фільтрувати потенційно неприйнятний контент. Більше того, модель, використовувана в Rekognition Video, вміє розпізнавати знаменитості.

Використання API

Порядок роботи з API нового сервісу описаний на офіційній сторінці продукту. Детальний список можливостей сервісу та його API доступні в документації та API Reference.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *