Представлений сервіс для розпізнавання мови Amazon Transcribe


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На конференції AWS re:Invent компанія представила новий хмарний сервіс Amazon Transcribe. Він витягає з аудіо- і відеофайлів мову і представляє її у вигляді адекватного, граматично правильного тексту.

За допомогою API можна запустити процес парою рядків коду. Amazon Transcribe конвертує в текст будь-який медіафайл, що зберігається в Amazon S3.

Зараз сервіс підтримує дві мови – американську англійську та іспанську, але розробники обіцяють на цьому не зупинятися.

Amazon Transcribe повертає текст із позначками часу для кожного слова, що спрощує пошук у медіафайлі. Сервіс працює навіть із записами телефонних розмов, якість яких може бути далекою від ідеальної.

Найближчим часом Amazon обіцяє додати підтримку словника користувача і розпізнавання декількох голосів. Це стане в нагоді для обробки записів конференцій, інтерв’ю або телефонних розмов.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *