Google представила Vision Kit, новий пристрій із серії AIY Projects


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Навесні 2017 року компанія Google запустила сервіс AIY Projects. Мета проекту – зробити технології штучного інтелекту компанії доступними для використання в самостійних проектах сторонніх розробників. Першим релізом проекту став Voice Kit, який набув великої популярності. Цього разу Google анонсує Vision Kit.

Стисло про Vision Kit

Як зазначається в прес-релізі, це перший проект з підтримкою вбудованого нейронного процесора, що забезпечує комп’ютерний зір без попереднього аналізу зібраних даних у хмарі. Вся робота відбувається безпосередньо на самому пристрої.

Комплект постачання Vision Kit

Як і Voice Kit, випущений у травні 2017 року, Vision Kit є DIY- проектом. До комплекту входять картонний корпус, друкована плата VisionBonnet, RGB-кнопка запуску, пьезодинамік, комплект об’єктивів, монтажна гайка штатива та інші сполучні компоненти. Для повноцінної роботи також знадобляться Raspberry Pi Zero W, камера Raspberry Pi, SD-карта і блок живлення, які необхідно придбати окремо.

Головною компонентою комплекту постачання є плата VisionBonnet для Raspberry Pi. Вона оснащена процесором Intel Movidius MA2450 – малопотужним процесором для обробки зображень, здатним працювати з моделями нейронних мереж прямо на пристрої.

Комплект ПЗ

Програмне забезпечення, що надається, включає три моделі нейронних мереж на основі TensorFlow для різних додатків комп’ютерного зору. Перша використовує MobileNets і здатна розпізнавати тисячу звичайних об’єктів, друга – обличчя та їх вирази, а третя може їх класифікувати.

До комплекту ПЗ входить інструмент для компіляції власних моделей. Це дозволить навчати моделі за допомогою TensorFlow на своїй робочій машині або у будь-якому хмарному сервісі. Google також надає Python API, який дасть Вам можливість змінювати кольори кнопки запуску, настроювати звуки з динаміка і отримати доступ до чотирьох виведень GPIO.

Як отримати Vision Kit?

Комплект Vision Kit буде доступний для купівлі в магазинах з грудня 2017 року. Передзамовлення відкрите на сайті Micro Center.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *