Представлена система проектування Qt 3d Studio 1.0


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Qt 3d Studio – це відкрите ПЗ для створення тривимірних макетів,  призначених користувачам інтерфейсів. Розробники позиціонують платформу як додаток до наявних інструментів проектування (Qt Widgets, Qt Quick і Qt 3d).

Qt 3d Studio Editor і Viewer

До складу “студії” входять два потужні інструменти:

  1. Редактор для створення авторських інтерактивних 3d-презентацій і додатків. До числа примітних функцій відноситься можливість імпорту дизайнерських ассетів з таких поширених продуктів, як Photoshop, Autodesk Maya і The Foundry MODO. Система також забезпечена власною бібліотекою готових анімацій і матеріалів. Editor доступний на трьох популярних десктоп-платформах Windows, Mac і Linux.
  2. Переглядач для тестування створеної анімації у дії. За допомогою цього додатка можна відстежувати зміни на підключеному пристрої в режимі реального часу. Перший мобільний Viewer вже доступний у Google Play.

Qt 3d Studio Editor і Viewer у дії

Viewer також уміє генерувати послідовності зображень зі сцен Qt 3d Studio, з яких потім можна створювати відео і безболісно урізувати інтерфейс для пристроїв, які не підтримують повноцінну 3d-графику.

Нові макети повністю інтегруються із системою для створення прототипів інтерфейсів Qt Quick та іншими модулями Qt. Вбудований API Qt Quick дозволяє відстежувати зміни в тривимірних анімаціях.

Нагадаємо, що ця система проектування була анонсована ще в лютому 2017 року під назвою NVIDIA Drive Design. Тоді ж відомий розробник графічних процесорів прийняв рішення подарувати початковий код платформи для відмальовки тривимірних інтерфейсів творцям Qt. На той момент програма була адаптована тільки під ОС Windows.

Джерело: блог Qt

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *