LEGO Creative Play випустила додаток доповненої реальності LEGO AR-Studio


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

LEGO випустила додаток доповненої реальності LEGO AR – Studio, створений з використанням ARKit від Apple.

Особливості додатка

Відмінною рисою LEGO AR Studio є можливість грати у фізичні фігурки конструктора одночасно з цифровими версіями наборів LEGO, що надаються. Наприклад, щойно Ви зібрали дракона, просто спрямуйте на нього пристрій під управлінням iOS 11, і він оживе, почне дихати вогнем і взаємодіяти з одним із віртуальних наборів LEGO.

Додаток також дозволяє не лише бачити, що відбувається в доповненій реальності, але й записувати сцени, використовуючи вбудовану в додаток функцію камери. У LEGO AR-Studio включені 6 віртуальних наборів:

Офіційне звернення LEGO

Усі ці набори дуже схожі на справжні, які продаються в магазині. Додаток можна використати, щоб зрозуміти, як саме Ви гратимете з реальним набором, якщо захочете його купити.

Том Дональдсон, віце-президент LEGO Creative Play Lab

Дональдсон також зауважує, що додаток у жодному разі не замінює справжні LEGO-блоки. Компанія позиціонує його як творчий інструмент, що допомагає дітям розвивати фантазію і креативність. Він також зробить досвід гри в LEGO більш інтерактивним.

LEGO хоче в майбутньому надати можливість цифровим блокам взаємодіяти з фізичними. За словами Дональдсона, компанія активно працює в цьому напрямі.

Джерело: TechRadar

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *