Google випустила файловий менеджер Files Go


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Google почала тестування додатка Files Go ще в листопаді 2017 року. Тепер файловий менеджер офіційно вийшов з бети і доступний для скачування у магазині Play Store.

Основні функції додатка

Files Go позиціонується як багатофункціональний файловий менеджер для телефонів з невеликим об’ємом доступної пам’яті. Основні функції нового додатка включають:

  • Майстер очищення пам’яті. Надає персональні поради з видалення файлів, як-от: невикористовувані додатки, файли великого розміру, дублікати, відео з низьким дозволом. Знайде навіть збережені з мережі меми, використовуючи технологію Google Mobile Vision;
  • Менеджер файлів. Допомагає знайти саме той файл, який Ви шукаєте. Використовує різні інтелектуальні фільтри. Автоматично організовує всі файли пристрою за типами: “Зображення”, “Відео”, “Аудіо”, “Додатки”, “Документи” і так далі;
  • Бекап файлів. Прямо з меню додатка переносьте найцінніші файли в Google Диск або до будь-яких інших хмарних сховищ;
  • Передача даних. Передавайте файли своїм друзям за допомогою зашифрованої і швидкої (до 125 Мбіт/сек.) офлайн передачі даних.

За словами представників Google, за час тестування додатка було встановлено, що в середньому кожному користувачеві вдалося звільнити близько 1 гігабайта місця на своєму пристрої.

Установка

Files Go доступний для всіх пристроїв під управлінням ОС Android 5.0 і вище.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *