Випущений Android-клієнт менеджера проектів Zenkit


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На початку жовтня 2017 року Zenkit, менеджер проектів і основний конкурент Trello, з’явився у світі мобільних додатків – був випущений перший реліз для iOS. Настав час і для ОС Android.

За словами представників компанії-розробника, обидва додатки стали ідеальним представленням тих устремлінь та ідей, яких Zenkit досягла у веб-версії додатка.

Основні функції додатка

До мобільних додатків потрапили більшість функцій, уподобаних користувачами у веб-версії Zenkit. Вони включають:

  • канбан-дошки, календарі, todo-списки;
  • можливість створення команд і колекцій;
  • управління спільною роботою;
  • завантаження файлів і зображень;
  • потужні фільтри;
  • вибране;
  • глобальний пошук.

На жаль, поки що недоступні Mind Maps і перегляд таблиць. Проте головною перевагою нових релізів є офлайн-доступ до додатка. Так, тепер з усіма версіями Zenkit – як мобільними, так і браузерною – можна працювати без доступу до Інтернету.

Як це стало можливим? Коли Ви працюєте з додатком Zenkit, то всі зміни і внесені дані зберігаються локально. Якщо він дістає доступ до мережі, вся інформація синхронізується. Більше того, використання локальних копій даних, за словами розробників, значно прискорює завантаження додатка.

Progressive Web App

На відміну від першої версії iOS-додатка, розробники вирішили перейти до створення Progressive Web App (PWA) замість нативного додатка Android. PWA – це звичайна веб-сторінка, яка виглядає і поводить себе так само, як і мобільний додаток. Ви можете додати значок Zenkit на екран свого телефону, отримувати і відправляти push-повідомлення, діставати доступ до апаратних засобів Вашого пристрою, наприклад, камери, і працювати в автономному режимі.

Zenkit перейшла на використання PWA, оскільки вважає, що за цією технологією майбутнє розробки додатків. PWA дозволяє підтримувати актуальність кожного додатка на всіх пристроях у будь-який час без виснажливого процесу затвердження додатків. На додачу до цього, будь-яка майбутня функція веб-додатка також буде доступна без зволікання і для всіх мобільних додатків.

Ще одним плюсом використання PWA Zenkit називає невелику вагу додатка. Він не вимагає завантаження великого об’єму даних і може працювати в зонах з поганим інтернет-з’єднанням.

Установка

Додаток доступний для завантаження в App Store і Play Store.

Джерело: блог Zenkit

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *