Google представила Android 8.1 Oreo (Go edition)


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Разом з Android 8.1 Google випустить версію Android 8.1 Oreo (Go edition). Це спеціальна “полегшена” версія Android для установки на смартфони з оперативною пам’яттю від 512 МБ до 1 ГБ.

Розробники могли ознайомитися з Android 8.1 Oreo ще в жовтні, коли була представлена тестова версія. Офіційний реліз Android 8.1 та її полегшеної версії відбудеться завтра, 6 грудня.

У чому різниця?

У своєму блозі Google представила основні особливості Go-версії :

  • Поліпшена продуктивність ОС, а також вдосконалена система зберігання, яку забезпечують нові функції управління даними.
  • Спеціальні версії додатків Google: Google Go, Google Assistant Go, YouTube Go, Google Maps Go, Gmail Go, Gboard, Chrome і файловий менеджер Files Go.
  • Нова версія Google Play Store, у якій “підсвічують” легші застосування.

Google обіцяє, що на бюджетних смартфонах з Android Oreo (Go edition) швидкість роботи додатків у середньому буде вища на 15 %. Крім того, на таких пристроях через “ваги” операційної системи і передустановлених застосувань зазвичай залишається мало вільної пам’яті для інших файлів – музики, фотографій, тоді як Android Oreo з усіма супутніми програмами займає на 50 % менше місця.

Як пише TechCrunch, у Go edition є декілька ключових змін, таких як, наприклад, доступ до нещодавніх попередніх переглядів або розраховані на багато користувачів налаштування, проте фактично різниця між повною Android 8.1 і версією Go є незначною.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: зщюш=б 0 го 8нгшх9щ олщэзд, android 8 1 go edition, Google 8 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *