Брати Уінклвосс стали першими у світі відомими біткойновими мільярдерами


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Близнюки Кемерон і Тайлер Уінклвосси добре відомі через судову справу з Марком Цукербергом, звинуваченим ними в крадіжці у них ідеї соціальної мережі Facebook. Нещодавно вони стали першими у світі відомими біткойновими мільярдерами. Відсудивши у Facebook $65 млн 2008 року, через 5 років вони вклали 11 з них у Bitcoin.  Створивши у такий спосіб один з найбільших Bitcoin-гаманців у світі. За словами братів, він містив 1 % від усієї цієї валюти в доларовому еквіваленті.

Тепер, коли протягом тижня вартість біткойна подолала позначку $10 000, об’єм їх Bitcoin-гаманця становив більше як 1 мільярд у доларовому еквіваленті. Коли Уінклвосси зробили свій вклад, один біткойн коштував близько $120. Відтоді вартість криптовалюти підвищилась у понад 10 000 %.

Тайлер Уінклвосс у 2015 році сказав:

Якщо біткойн є поліпшеним варіантом золота або його аналогом, то ринкова капіталізація його може становити трильйони доларів. Ми віримо в те, що це реальні можливості.

За даними Telegraph, брати Уінклвосс ніколи не продавали біткойни.

У світі дуже мало Bitcoin-гаманців, що містять криптовалюти на суму понад $1 млрд. Один з них належить таємничому засновникові біткойна, відомому під псевдонімом Сатоші Накамото. Проте його токени система вважає загубленими.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *