Гра CryptoKitties порушила стабільність роботи мережі Ethereum


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Нещодавно запущена гра CryptoKitties здобула широку популярність у світі. За даними компанії-розробника, 4 грудня число зареєстрованих користувачів становило вже 27 тис. осіб. Протягом останніх вихідних було зафіксовано, що 25 % усіх доступних ресурсів мережі Ethereum використовується саме криптокотиками та їх власниками. Це зробило CryptoKitties найоб’ємнішим за кількістю транзакцій смарт-контрактом у світі. На момент написання статті кошенята посідають другу позицію у рейтингу.

Пропозиції щодо розв’язання проблеми

По-перше, розробники запропонували встановити ціну на ефір для проведення транзакцій на відмітці у 25 гвей. Проте можливість перевстановлення ціни залишилася. Розробники наполегливо не рекомендують цього робити, бо всі спроби повернути мережу в стабільний стан будуть марними, оскільки навіть одна угода з низькою ціною може спричинити ефект доміно.

По-друге, плата за появу нового кошеняти на світ, яку необхідно віддати після в’язки двох кішок, тепер становить 0,015 ETH замість 0,002 ETH. Зазначимо, що подібний податок на народжуваність підвищується вже вдруге. Спочатку він становив 0,001 ETH.

У своєму офіційному прес-релізі представники студії AxiomZen докладно пояснили підвищення оплати за народження нового кошеняти, а також висловили свої співчуття з приводу необхідного підвищення плати за ефір:

Ми знаємо, що подібне підвищення цін уповільнить процес розведення котиків, тим самим погіршивши Ваші відчуття від гри. І ми неймовірно розчаровані через це. Добре розуміємо і хотіли б знайти інший спосіб розв’язання проблеми, що склалася, але поки що не в силах цього зробити.

Джерело: блог CryptoKitties

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *