Представлена Bitcoin Bubble Burst-програма, що передбачає стрибки курсу головної криптовалюти


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Криптовалюта – украй нестабільний вид грошей з непередбачуваним курсом. Учасники берлінського хакатона Disrupt запропонували програму Bitcoin Bubble Burst, що позбавляє зацікавлених осіб від необхідності постійного відстежування змін курсу біткоіна.

Bitcoin Bubble Burst

На відміну від аналогів, що спеціалізуються на “констатації фактів” про скачки курсу, що відбулися, нове рішення уміє обгрунтовано передбачати найбільш вірогідну ситуацію. Система побудована на алгоритмах ШІ, навчених на множинних даних про зміни вартості біткоіна. Програма визначає і аналізує торгові шаблони і ключові новини (наприклад, якась країна заборонила оборот криптовалюти або запропонувала ввести податок на доход від неї). Якщо знайдені дані переступають деякий “поріг важливості”, то користувач тут же отримує попереджувальний лист.

Також додаток надає регулярні звіти про стан ринку по електронній пошті :

З кожним днем програма стає все “розумніше”, тренуючись на величезних масивах даних з Мережі. Незабаром розробники також планують реалізувати систему смс-повідомлень і надати користувачам можливість самим вибирати умови, при яких їх треба оповіщати.

Більше інформації про нове застосування доступно на офіційній сторінці GitHub.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *