Google анонсувала вихід Chrome 63 для Android-пристроїв


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Google анонсувала вихід стабільної версії веб-браузера Chrome 63 для ОС Android. На додаток до функцій, представлених у беті Chrome 63, стабільна версія привносить ряд змін на мобільних пристроях. До їх числа входять новий діалог прав доступу до сайту і перероблена сторінка chrome://flags.

Запит на діставання доступу

Прагнучи скоротити небажані запити веб-сайтів на права доступу, Google переходить до модального діалогового рішення, у якому повинні діяти користувачі. Попередня версія банера (Chrome 62 і раніше), який з’являвся в нижній частині сторінки, часто ігнорувалася. Це призводило до того, що веб-сайти повторно виводили запити і не враховували факт наявності ситуації, що потребує діставання доступу від користувача.

Нова версія, за словами представників Google, зменшує кількість появи повторних запитів удвічі. Все завдяки тому, що користувачі усвідомлено вибирають варіант діставання доступу, що надається. У старому методі користувачі в 90 % випадків відключали або ігнорували спливаючі запити.

Експериментальні функції Google Chrome

У Chrome 63 перероблена сторінка chrome://flags, і нарешті став можливим перегляд експериментальних функцій. Нова версія більше не являє собою обрізану копію настільної. На сторінці доступні пошук, збільшені кнопки для поліпшення взаємодії користувача з екраном мобільного пристрою, а також вкладки доступних/недоступних експериментальних функцій.

Chrome Home

Нагадаємо, що Chrome Home – це інтерфейс браузера, у якому адресний рядок, вкладки, сторінка скачаних файлів та історія переглядів розташовані в нижній частині вікна.

Оскільки редизайн Chrome Home триває, то при першому запуску браузера він запропонує Вам включити або відключити цю функцію, а також запропонує проглянути її стислий огляд.

Інші нововведення

Інші функції в цій версії включають Device Memory JavaScript API, який допомагає сайтам визначати доступну ОЗП на пристрої користувача. Це дозволяє розробникам адаптувати контент під час виконання відповідно до апаратних обмежень. Наприклад, вони можуть запускати полегшену версію додатка для користувачів, які використовують малопотужні пристрої.

Новий display:minimal-ui дозволить розробникам створювати мінімалістичні інтерфейси, у яких немає панелі дій та інших елементів. Ця функція схожа на Chrome Custom Tabs для Android.

Повний список змін і нових функцій доступний на сторінці проекту Chromium.

Установка

Chrome 63 для Android з’явиться найближчими тижнями в магазині додатків Play Store.

Джерело: 9to5google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Не знаю чому, але хромом майже не користувався, ні на телефонах ні на комп’ютерах. Зі статті лише нововведення я вважаю потрібне, я маю на увазі те що розробники зможуть визначати доступну ОЗП на пристрої користувача та оптимізувати сторінки сайту під старий та повільний пристрій. Дам пораду у кого слабкий комп’ютер, дуже швидко працює браузер pale moon, сам використовував раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *