У США хакер намагався звільнити друга з в’язниці


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Федеральний суд США розглядає справу 27-річного хакера Конрадса Войтса, який зламав комп’ютерну мережу в’язниці округу Уоштено. Войтсу за допомогою фішингової схеми вдалося змінити записи про ув’язнених. Зробив він це, щоб зменшити термін ув’язнення свого друга.

План втечі

Зловмисник вже зізнався у скоєному злочині, повідомивши, що для досягнення цієї мети він використав шкідливе ПЗ, фішинг і методи соціальної інженерії. Він також розсилав електронні листи і здійснював телефонні дзвінки персоналу в’язниці, зібравши в такий спосіб необхідні імена, адреси, логіни і паролі колишніх і нині працюючих співробітників виправної установи.

Обманним шляхом Войтс змусив залучених до здійснення його злочинного плану співробітників в’язниці установити шкідливе ПЗ на своїх комп’ютерах. Програма містилася на фальшивій веб-сторінці ewashtenavv.org, що імітувала офіційний ресурс округу ewashtenaw.org.

Що йому загрожує?

Проте завдяки своєчасному виявленню внесених у базу змін співробітникам виправної установи вдалося запобігти незаконному звільненню друга Войтса. На усунення наслідків округ витратив понад $235 000. Через місяць після інциденту ФБР заарештувало хакера, який і визнав себе винним. Нині йому загрожує штраф у розмірі до $250 000 і ув’язнення терміном до 10 років. Виголошення вироку відбудеться 5 квітня 2018 року.

Джерело: SecurityLab

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *