Хакери зламали NiceHash, найбільший майданчик для майнінгу криптовалют


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

NiceHash – це спеціальний сервіс для оренди і купівлі майнінгових потужностей. У середу, 6 грудня, зловмисникам вдалося проникнути до мережі й викрасти всі біткойни, що зберігалися на локальному депозитарному гаманці.

Скільки ж вкрали?

Точна сума крадіжки дотепер не встановлена, але згідно з заявами потерпілих користувачів, їхні гроші перенаправили на один гаманець. Зараз у вказаному місці зберігається 4 736 BTC, або 67 млн дол. (відповідно до курсу Bitcoin на 7.12.17 12: 15).

Ведеться розслідування

NiceHash наполегливо рекомендує всім користувачам змінити паролі. Робота майданчика призупинена на 24 години, на головній сторінці розміщено банер з інформацією щодо проведення технічних робіт.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *