Проект ONNX переведений у статус production-ready


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У вересні 2017 року Facebook і Microsoft повідомили про новий спільний проект ONNX, Open Neural Network Exchange (відкритий обмін нейронними мережами). Компанії закликали співтовариство долучитися до проекту й допомогти у створенні єдиної платформи взаємодії з інструментами глибинного навчання.

Production-ready

За короткий час у розробці проекту взяли участь IBM, Huawei, Intel, AMD, ARM і Qualcomm. Нещодавно про своє бажання долучитися до розвитку ONNX оголосила Amazon. Тепер було прийнято рішення перевести проект відкритого обміну нейронними мережами в статус такого, який відповідає умовам промислової експлуатації (production-ready).

Що підтримує ONNX?

Спочатку проект розроблявся для переведення моделей між PyTorch і Caffe2. Він повинен був спростити використання нейронних мереж і глибинного навчання, а також прискорити їх упровадження в комерційну галузь. На сьогодні ONNX підтримує не лише згадані вище фреймворки, але й Cognitive Toolkit від Microsoft, Apache MXNet і TensorRT від NVIDIA. Проект здатний працювати з Core ML і TensorFlow завдяки створеним співтовариством конвертерам моделей.

Де використовується?

Поточна версія ONNX переважно використовується в проектах комп’ютерного зору. За словами представників Facebook, у планах компанії та її партнерів є розширення галузей застосування проекту. Наприклад, у динамічніших моделях, які створюються в галузі мовного моделювання.

Детальніше дізнатися про ONNX можна на офіційній сторінці проекту чи у репозиторії GitHub.

Джерело: блог Facebook Developers

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *