Bitcoin перетнув позначку $16 000


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У четвер, 7 грудня, вартість біткойна перевищила $15 000 (UPD 07.12 22: 06: $16 000), буквально за один день побивши всі рекорди зростання. За даними сервісу Coinmarketcap, ринкова капіталізація головної криптовалюти світу на сьогодні становить близько $250 млрд.

Рекордний курс установився на 6 з 10 найбільших криптовалютних бірж. На двох з них вартість Bitcoin перевищує вже $17,5 000.

Курс головної криптовалюти стрімко зростає з початку грудня. За перший зимовий тиждень він додав понад $3500. Нагадаємо, що попередній рекорд вартості був побитий 28 листопада. Тоді ціна за одну цифрову монету перевищила $10 000.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Буквально декілька років тому ніхто не надавав великого значення криптовалютам. Але за останній час Bitcoin (Зараз їх багато існуэ) набрав великого розмаху. З вартість однієї одиниці зросла колосально і зростання, скоріше всього, буде ще довго. Той хто вклав у свій час гроші в Bitcoin зараз має солідні девіденти які і до тепер не скидають своїх обертів зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *