Microsoft представила інструмент для спільної творчості Whiteboard


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

5 грудня Microsoft опублікувала пост про випуск Whiteboard Preview. Додаток працює за принципом маркерної дошки: він дозволяє користувачам обмінюватися рукописними нотатками на загальному робочому просторі в режимі реального часу. Як стверджують розробники, новий продукт може стати кращим способом виконання низки завдань у галузях бізнесу та освіти.

Подібні методики використовуються у багатьох компаніях для проведення “мозкового штурму” і складання ментальних карт. Whiteboard є необхідним інструментом для співробітників, які працюють віддалено і прагнуть брати активну участь у робочому процесі колективу.

Можливості додатка

Розробники намагалися зробити інтерфейс якомога реалістичним. У розпорядженні користувача знаходяться ті інструменти, якими він звик користуватися в повсякденному житті. До їх числа входять численні ручки, маркери і лінійки. Проте особливо виграшно вони виглядають на пристроях, оснащених сенсорним екраном і стилусом.

Whiteboard має функцію інтелектуального введення, тому довільні замальовки можна перетворити на таблицю або діаграму. Також додаток автоматично зберігає інформацію на сервері, що дозволяє легко перемикатися з одного завдання на інше  і ділитися досягнутими результатами з колегами – для останнього достатньо відправити посилання.

Обмеження

Додаток безкоштовний, але для доступу до режиму, розрахованого на багато користувачів,  необхідно мати хоча б один аккаунт Office 365.

Завантаження Whiteboard ще недоступне на пристроях з основною мовою, відмінною від англійської. Робота з локалізації програми вестиметься декілька місяців. Проте додаток знаходиться на етапі активного доопрацювання, і можна припустити, що остаточного вигляду він набуде зовсім скоро.

Вихід на інших платформах

Інформація з приводу розробки Whiteboard для інших ОС не надходила. Але, виходячи з намірів Microsoft відмовитися від подальшого розвитку Windows 10 Mobile, цілком можна очікувати на випуск версій для Android та iOS – наприклад, як це було з браузером Edge.

Джерело: блог Microsoft Office

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *