Google анонсувала підтримку Core ML у TensorFlow Lite


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У середині листопада 2017 року Google представила превью-версію бібліотеки машинного навчання TensorFlow Lite. Нова версія популярної бібліотеки спеціально розроблена для навчання і використання моделей на невеликих пристроях.

Підтримка Core ML

Тепер компанія Google у співпраці з Apple оголошує про початок підтримки фреймворка Core ML. Нагадаємо, що на його основі працюють багато продуктів Apple: Siri, Camera і QuickType. Core ML спрощує інтеграцію машинного навчання в додатки і допомагає створити різні розумні функції за допомогою пари рядків коду.

Тепер iOS-розробники зможуть використати переваги Core ML для розгортання моделей TensorFlow. Окрім цього, TensorFlow Lite продовжить підтримувати кросплатформенне розгортання, у тому числі й на iOS, за допомогою файлів з дозволом .tflite. Підтримка Core ML забезпечується інструментом, який використовує модель TensorFlow і перетворює її на формат моделі Core ML з дозволом .mlmodel.

Оновлення Core ML

Також відбулося і оновлення самого фреймворка. Тепер розробники можуть створювати призначені для користувача шари для моделей, які працюють на пристроях під управлінням iOS 11.2 або вище. Як ваги нейронних мереж тепер можна використати 16-розрядні числа з плаваючою точкою, що дозволить зменшити розмір навчених моделей.

Установка

Детальну інформацію можна отримати з документації TensorFlow Lite і конвертера Core ML.

Джерело: блог Google Developers

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *