Оголошені переможці геймджему Epic MegaJam 2017


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Змагання для розробників ігор Epic MegaJam 2017 зібрало рекордну кількість учасників. Більше як 700 творців ігор представили на суд жюрі 279 робіт.

Геймджем стартував 2 листопада з оголошення теми цього року: “Якою б не була величезна пітьма, ми повинні відшукати власне джерело світла”. Протягом наступних семи днів з’явилася безліч різноманітних робіт. Ігри, у яких потрібно уникати кракенів. Обіймашки, щоб повернути радість у цей світ. Подорож між тривимірним світом світла і двовимірним – пітьми.

Усі ігри розміщені у гілці форуму геймджему, присвяченій змаганню цього року. Їх можна скачати собі на комп’ютер і пограти.

За словами організаторів, було непросто вибрати переможців:

Ми хотіли б привітати всіх учасників із закінченням геймджему. Судді зіграли в кожну з ігор і вибрали по три переможці в основній номінації та номінації спеціальних категорій. Серед них і будуть розподілені головні призи Epic MegaJam 2017.

Переможці в основній номінації

Переможці в спеціальних номінаціях

  • Номінація “Краща кінематографічність”: Jisan – CaveBoy;

Джерело: блог Unreal Engine

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *