Google відкрила доступ до Cloud Video Intelligence API


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Google відкрила загальний доступ до свого API для розпізнавання об’єктів на відео (Cloud Video Intelligence API) і до нової функції класифікації контенту для хмарного API-аналізу мови (Cloud Natural Language API). Мета оновлень – надати клієнтам можливість поліпшити свої пристрої, використовуючи вбудовані функції машинного навчання.

Функціонал API

Як видно з їх назв, ці дві служби можуть допомогти додаткам зрозуміти зміст відео і тексту. У такий спосіб Google допоможе вивести продукти своїх клієнтів на новий інтелектуальний рівень, який раніше був доступний винятково технічним гігантам.

Крім того, Cloud Video Intelligence API тепер можна використати для транскрибування утримуваного завантаженого відео. Всі колишні функції також підтримуються: реєстрація зміни кадрів, розпізнавання і пошук об’єктів у межах відеоряду.

Функція класифікації контенту в Cloud Natural Language API допоможе розробникам сортувати великі об’єми документів за категоріями. Крім того, документи можна класифікувати за розділами: мистецтво і розваги, дозвілля і хобі, закон і управління, новини і здоров’я. Таким чином, навіть у великій базі з різним контентом можна буде автоматично перевірити чи правильно розставлені теги і визначена цільова аудиторія для подання і поширення матеріалу.

Хмарна конкуренція

Варто зауважити, що цей реліз вийшов у період гострої конкуренції серед хмарних провайдерів у галузі готових API для машинного навчання. Випуск здійснено десь за тиждень після того, як Amazon Web Services анонсувала свій набір API, включаючи сервіси для аналізу завантажених потокових відеофайлів і розпізнавання мови.

У хмарній “гонці озброєнь” однією з ключових переваг сервісів Google є те, що компанія займає провідну позицію в розробках, пов’язаних зі штучним інтелектом і машинним навчанням. Інші хмарні провайдери, такі як AWS, займають більшу частку ринку. Тому Google, щоб утримуватися на лідируючих позиціях, доводиться постійно підвищувати якість і випускати оновлення для своїх сервісів.

Джерело: VentureBeat

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *