DeepMind представила нейромережу AlphaZero, здатну навчитися настільній грі з нуля за декілька годин


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Розробники з компанії DeepMind, належною Google, опублікували статтю про алгоритм AlphaZero, який працює за принципом навчання з підкріпленням і здатний за декілька годин самостійно навчитися будь-якій настільній грі. На відміну від інших алгоритмів такого роду, на вхід AlphaZero подаються тільки правила гри, а стратегії нейромережа розробляє з нуля.

За добу AlphaZero обігнала три нейромережі, кращі у своїх категоріях. Після чотирьох годин навчання шахам AlphaZero отримала перемогу над діючим чемпіоном, алгоритмом Stockfish. Дві години японських шахів сеги дали можливість AlphaZero обіграти алгоритм Elmo. Щоб обійти в го знамениту мережу AlphaGo, виявилося досить восьми годин.

Як відмічає The Verge, цей алгоритм наближає команду DeepMind до створення універсального штучного інтелекту, але застосувати його до розробки нових матеріалів або ліків доки не представляється можливим. Все-таки шахи і го – це усього лише настільні ігри, тоді як наука припускає рішення проблем зовсім іншого рівня.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *