Утримувачі криптовалюти Ethereum просять розробників CryptoKitties призупинити роботу гри


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Гучна гра CryptoKitties стала причиною збоїв у функціонуванні мережі криптовалюти Ethereum. Збільшення кількості тих, хто бажають стати учасником нового вірусного смарт-контракту, провокує тривалі затримки в угодах.

Волання про допомогу

Утримувачі популярної криптовалюти звертаються до розробників гри з проханням призупинити роботу сайту з криптокотиками, щоб мережа встигла нагнати великий розрив між угодами і транзакціями. Як повідомили утримувачі Ethereum, ця мережа не може обробляти більше 8tx/s і не встигає підлаштовуватися під швидко зростаючий об’єм угод. Усі операції з Ефіріумом проходять украй повільно, і обмін “кумедними звірятками” значно загальмований.

Деякі користувачі починають пропонувати постійніші ідеї для “приборкання” популярного смарт-контракту. Наприклад, якщо включити в грі режим тамагочі, тоді перед розмноженням за котиками знадобиться особливий догляд, і в такий спосіб можна знизити навантаження на криптовалютну мережу.

Слід зазначити, що багато утримувачів валюти Ethereum залишають украй негативні відгуки про нову вірусну гру. Вони вважають, що цей смарт-контракт був створений спеціально для обвалення “ефіру”, і вимагають від розробників “стерилізувати котів і зупинити цю хворобу, поки вона не заразила всю мережу”.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *