Google випустила стабільну версію Chrome 63


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Сторінки інформації

Було змінено оформлення сторінки chrome://flags, що активує доступні для тестування експериментальні функції браузера.

Додана сторінка chrome://gpu, на якій зібрана інформація про графічну систему комп’ютера.

Безпека

Додана можливість ізоляції сайту. Завдяки цій функції Chrome відтворює контент для кожної відкритої сторінки в окремому процесі, ізольованому від інших веб-сайтів. Це ущільнює межі між веб-сторінками, порівняно з чинною технологією пісочниці Chrome.

У новій версії можна створювати чорні списки розширень Chrome, дії яких обмежуються наданими дозволами користувачів. Наприклад, при блокуванні на сайті використання веб-камери або мікрофона розширення, що задіюють їх, також вносяться до відповідного чорного списку.

У Gmail додана підтримка TLS 1.3 (Transport Layer Security, протокол захисту транспортного рівня). Попередня версія, TLS 1.2, була стандартизована ще в 2008 році й, хоча може залишатися безпечною при правильному налаштуванні, потребує серйозного доопрацювання. За словами представників Google, поліпшення в TLS 1.3 роблять з’єднання швидшим і безпечнішим.

Забезпечено виведення попередження при виявленні спроб перехоплення трафіка HTTPS у результаті активності шкідливого ПЗ або MITM-проксі. Попередження дуже схоже на повідомлення про спробу встановлення небезпечного з’єднання. Відмінність полягає лише в тому, що користувач інформується про можливу локальну MITM-атаку, яка не пов’язана з проблемами налаштування HTTPS на конкретному зовнішньому сайті.

При натисненні на індикатор рівня безпеки сторінки, який розташований на кнопці Secure поряд з адресним рядком, тепер виводиться тільки список змінених налаштувань і дозволів доступу.

Невипущені функції

Важливо зазначити, що заявлена Google функція постійного відключення звуку на сайтах і обіцяна як додаток саме до 63 версії відсутня. Точні причини такого рішення компанії дотепер невідомі. Ймовірно, вона з’явиться з функцією повного блокування автовідтворення медіа у Chrome 64.

Інші функції

Повний список змін в інструментах розробників з детальним описом нових функцій доступний на сайті розробників Google. Зауважимо, що більшість функцій, доданих у стабільну версію для Chrome 63 Android, також доступні і в десктопних релізах. Окрім усього іншого, в майбутніх релізах веб-браузера почнеться впровадження плану компанії з блокування сторонніх процесів, які використовують ін’єкції коду.

Установка

Як і завжди, скачати нову версію веб-браузера Chrome можна з офіційної сторінки.

Джерело: OpenNET

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *