Steam припинив приймати оплату в біткойнах


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Представники Steam повідомили, що сервіс зупиняє прийняття біткойна як спосіб оплати через значні коливання його вартості й високі комісійні. Можливість оплати криптовалютою на платформі з’явилася ще в квітні 2016 року, коли біткойн торгувався на відмітці нижче 400 дол. Після півтора року він здолав відмітку в 16 000 дол.

Що є причиною прийняття такого рішення?

Своє рішення Valve пояснює нестійким станом курсу і збільшеними комісійними за проведення операцій з біткойнами. Для порівняння, комісія з користувачів, яку зараз бере мережа Bitcoin, становить вже 20 дол., а була всього 20 центів у 2016 році.

На жаль, Valve не може впливати на вартість комісійних. Вони призводять до високих витрат на купівлю ігор, якщо користувач розплачується біткойнами. Висока вартість комісійних зумовлює ще більше проблем, коли різко знижується сам курс біткойна.

Valve

Купівля за біткойни непрактична

Унаслідок коливань курсу, який змінюється кілька разів на день, стало непрактично купувати ігри за біткойни. При оплаті купівлі користувач переводить N-ну суму біткойнів за саму гру плюс деяку кількість як комісійний збір. Вартість біткойна за час проведення цієї операції може змінитися, що змусить або покупця, або продавця в особі Steam, доплатити або повернути різницю.

Останнім часом об’єм цієї зміни збільшився настільки, що не помітити його стає неможливим. Стандартне рішення в даному випадку полягає в тому, щоб або повернути первинний платіж користувачеві, або попросити його переказати додаткові грошові кошти для покриття різниці. В обох випадках користувач буде вимушений заплатити комісію знову.

“Ми можемо переглянути своє рішення пізніше”

Представники Steam зазначили, що їх рішення може мати тимчасовий характер. Все залежатиме від стійкості курсу криптовалют. Вони також додали, що незабаром вирішать усі проблеми, які виникли у користувачів через недоплати або комісійні збори.

Джерело: блог Steam

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *