Анонсована гра-симулятор майнера криптовалют True Mining Simulator


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У Steam з’явилася сторінка гри, присвячена майнінгу криптовалют. Назва симулятора життя майнера – True Mining Simulator. Розробкою гри займається білоруська студія Boolba Entertainment.

Про що True Mining Simulator?

З опису гри зрозуміло, що її мета – показ щоденної рутинної роботи майнера. Гравець повною мірою відчує всі проблеми, які зазвичай постають перед добувачами криптовалют: як знайти гроші на купівлю необхідного устаткування, які відеокарти варто придбати, у який спосіб організувати їх живлення, як передбачати поведінку крипторинку і вчасно продавати зароблені біткойни? І, нарешті, як організувати своє життя, якщо майже весь бюджет йде на криптоферму?

Власне тут розкривається причина, через яку ми розробили цю гру. Майнінг подібний до гри в шахи: зовні все дуже просто, всередині все дуже складно. І ми пропонуємо тобі самостійно розібратися в усіх деталях майнінгу, не купуючи 10 відеокарт по 500 доларів за кожну.

Boolba Entertainment

Симуляція життя

Що ще може статися в симуляторі? Ферму треба збирати і підтримувати її працездатність власноручно. Паралельно добуванню дорогоцінних койнів можна влаштуватися на звичайну роботу, яка допоможе назбирати гроші на нове устаткування. Є можливість переїхати в просторіше приміщення, якщо бізнес йде вгору і у Вашому розпорядженні достатній бюджет.

О, так! Приміщення з криптофермою можуть пограбувати, або воно просто згорить від відеокарти, що несподівано зайнялася полум’ям. І, якщо Ви забудете пароль від свого віртуального криптогаманця, то ніколи не станете біткойновим мільярдером, як брати Уінклвосс. Проте не забувайте про розваги – алкоголь і цнотливі дівчата у Вашому розпорядженні, якщо, звичайно, у Вас ще залишаться гроші.

У випадку коли щось піде не за планом, скористайтеся порадою розробників: у Вас є дві нирки, одну з яких можна продати. Все на кін заради дорогоцінної валюти, яка є тільки в цифровому виді. Однак беріть до уваги її нинішній курс:

Ми хочемо показати в грі швидко зростаючий ринок криптовалют: як з електрики і відеокарт добуваються неіснуючі гроші, які потім обмінюються на цілком реальні й витрачаються у найбільш несподіваний спосіб.

Boolba Entertainment

Коли зможемо пограти?

Уперше True Mining Simulator була продемонстрована публіці на Міжнародній виставці DevGAMM у Мінську. Реліз ранньої альфа-версії гри запланований на 2018 рік.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: майнер криптовалют гра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *